Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

SIDROM - ...

Aktualności

Nowa oferta pracy

2015-07-09

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej rekrutujemy na stanowisko:

Instalator sieci elektrycznej - praca w Niemczech

Główne obowiązki:
- poprowadzenie instalacji elektrycznej budynku (ogrzewanie, instalacja wodno-kanalizacyjnych, wentylacja, elektronika)
- konserwacja oraz kontrola instalacji technicznych i elektrycznych w budynku oraz na powierzchni zewnętrznej
- przeprowadzanie obchodów inspekcyjnych
- monitorowanie zewnętrznych usługodawców
- prowadzenie dokumentacji i sprawozdań
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 do 20.00

Wymagane:
- Ukończone szkolenia zawodowe jako elektryk, hydraulik, instalator urządzeń sanitarnych lub podobne
- doświadczenie zawodowe
- doświadczenie w technicznym zarządzaniu obiektem
- znajomość z zakresu usług handlowych
- znajomość VDI 6025 lub VDI 6023 mile widziana
- obsługa MS- Office
- umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie
- podejmowanie inicjatywy, poczucie odpowiedzialności oraz rzetelność
- orientacja na klienta i usługę
- minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny.

Pracodawca zapewnia:
- bezterminową umowę o pracę
- ponadprzeciętne wynagrodzenie
- odpowiedni ubiór do pracy
- zlecenia w okolicach miejsca zakwaterowania
- w razie potrzeby zakwaterowanie na miejscu pracy
- personalna opiekę i profesjonalne doradztwo
- pracę dla sprawdzonego pracodawcy niemieckiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: busko@sidrom.net wpisując "Instalator sieci elektrycznej - Niemcy" w temacie wiadomości

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7
28-100 Busko - Zdrój
tel: 41 370 8018
kom: 519 731 822

Zostań Naszym
Partnerem

Nawiąż współpracę

Nasze projekty

  • blizej_rynku_pracy
  • profesjonalni
  • jestem_genialny
  • pracownia